Rokiškyje sekmadienį baigėsi Baltijos šaudymo taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė į Tokijo olimpiadą patekęs lietuvis Karolis Girulis.

Vyrų 10 m šautuvo rungtyje, šaudant stovint, lietuvis finale surinko 246,7 taško ir laimėjo auksą. Antras buvo Tomas Simokaitis (242,9), trečias – Otto Janulinas (220,9).

Auksą K.Girulis pridėjo ir 50 m šautuvo, šaudant iš 3 skirtingų padėčių, rungtyje. Finale jis surinko 453,3 taško ir užtikrintai aplenkė estą Meelisą Kiiską (443,8) bei Rimvydą Spėčių (425,2).

K. Girulis kartu su Jūrate Česynaite taip pat laimėjo 10 m šautuvo mišrių porų rungtį.

Aukso medalius tarp Lietuvos atstovų dar laimėjo Orestas Plekavičius (10 m šautuvas stovint, jaunimas ir 50 m šautuvas iš 3 padėčių, jaunimas), Ugnė Vaickelionytė (10 m pistoletas stovint, jaunimas), Karolis Belevičius (25 m pistoletas stovint, jaunimas), R. Spėčius (50 m šautuvas gulint, vyrai), Patricija Jasukaitytė (25 m pistoletas 30+30, jaunimas) ir J. Česynaitė (50 m šautuvas gulint, moterys).