Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Oklahomos Sityje susitiko dvejų aukštaūgių iš Lietuvos komandos – Domanto Sabonio „Thunder“ ir Donato Motiejūno Naujojo Orleano „Pelicans“. Pergalę 118:110 šventė šeimininkai. Lietuviai, kartu sudėjus, pelnė 10 taškų.

Rungtynės buvo permainingos. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Persilaužimas įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Thunder“ perėmė iniciatyvą ir atitrūko (102:94). Svečiai dar buvo sumažinę skirtumą iki minimumo (106:107), bet D. Sabonio komanda pergalės iš rankų neišleido.

Nepaisant to, kad „Pelicans“ gretose antrąsias rungtynes žaidė iš Sakramento „Kings“ įsigytas Demarcusas Cousinsas, Naujojo Orleano krepšininkai kovą dėl kamuolių pralaimėjo 35:53.

Didžiausios „Pelicans“ žvaigždės – D. Cousinsas ir Anthony Davisas – pelnė 63 procentus komandos taškų (69 iš 110). A. Daviso sąskaitoje 38 taškai, 15 iš 28 metimų, 7 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. D. Cousinsas pridėjo 31 tašką, 15 iš 15 baudų, 8 metimus iš 15, 10 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

D. Cousinso žaidimo laiką normavo pražangos. Jų amerikietis gavo šešerias ir pasirodymą baigė anksčiau laiko. Taigi vyriausiasis komandos treneris Alvinas Gentry pasitikėjo D. Motiejūnu. Lietuvis žaidė 23 minutes, pelnė 6 taškus, atkovojo 4 kamuolius.

„Thunder“ gretose, kaip įprasta, sunkiai sulaikomas buvo Russellas Westbrookas. Jis užfiksavo 28-ąjį trigubą dublį sezone. Žvaigždė pelnė 41 (14 iš 29 metimų, 11 iš 12 baudų) tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

D. Sabonis žaidė 9 minutes, pelnė 4 taškus ir atkovojo kamuolį.

„Thunder“ (34 pergalės / 25 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje septinta, „Pelicans“ (23/37) – 13-a.