„Šiaulių“ komandos trenerių štabe permainos - į trenerio postą sugrįžo 52 metų Antanas Sireika. Treneriui talkins iki šiol ekipai vadovavęs Robertas Giedraitis ir jo asistentas Mantas Šernius.

Vakarinėje treniruotėje pristatydamas komandai naująjį trenerį klubo prezidentas Algimantas Mikšys pažymėjo, kad A.Sireikos sugrįžimui pritarė ir pats R.Giedraitis: „Mes, klubo vadovai ir rėmėjai, neturime priekaištų buvusiajam treneriui. Robertas pats kalbėjosi su savo ilgamečiu treneriu ir sakė, jog įdomu būtų dirbti jo asistentu. Iki šiol jam teko tik žaisti vadovaujant A.Sireikai. Treneris A.Sireika anksčiau pats yra sakęs, jog grįš, kai Šiauliuose bus sporto rūmai“.

A.Sireika „Šiaulių“ komandai vadovavo nuo klubo įkūrimo 1994 m. iki 2002 m. gruodžio, o po to priėmė Kauno "Žalgirio" kvietimą. Nuo 2006 m. treneris dirbo Kazanės „Uniks“ (Rusija) vyriausiuoju treneriu, vėliau - klubo prezidento patarėju. Šį pavasarį trenerį buvo pakvietęs Vilniaus „Lietuvos rytas“, bet prieš kelias savaites A.Sireika pasitraukė iš LKL vicečempionų ekipos.

- Su kokiomis mintimis grįžtate į „Šiaulius“?

- Visur gerai, bet namuose - mieliausia (šypsosi). Juk čia - namai.

Kai prieš šešerius metus išvažiavau, žodžiai strigo gomuryje. Dabar visai kita nuotaika - tiesiog džiugu. Buvau davęs pažadą sugrįžti, kai mieste stovės sporto rūmai. Dabar Šiauliai turi tokius rūmus, kurių gali pavydėti kiekvienas miestas.

REKLAMA

Jaučiu žmonių palaikymą, girdžiu jų atsiliepimus. Tikiuosi, kad krepšinio sirgaliai, miestiečiai maloniai mane sutiks.- Ilgai galvojote, gavęs kvietimą sugrįžti?

- Ar ilgai svarstoma, kai esi kviečiamas sugrįžti namo (šypsosi).

- Ką norėtumėte keisti „Šiaulių“ komandos žaidime?


- Situacija nėra įprasta, nes komanda jau žaidžia, jau sezono vidurys. Pirmiausia reikalausiu, kad visi vienas kitam jaustų pagarbą: žaidėjas žaidėjui, žaidėjas treneriui, žaidėjas vadovams, ir atvirkščiai. Pagarba turi būti visapusė. Reikia gerbti kiekvieną žmogų ir bandyti išspausti gerąsias savybes, ir tiek, kiek jis pats nesitiki.

Noriu, kad komandos žaidime nebūtų tiek bangavimo, klaidų, žaidėjai taptų patikimesni. Suprantu, kad sezono vidurys, žaidėjai jau turi savą žaidimo manierą.

- Kuriam laikui grįžtate į „Šiaulių“ komandą?

- Aš grįžtu į namus...

- Klubo prezidentas Algimantas Mikšys neseniai sakė, kad kitą sezoną komandos biudžetas mažės. Liksite vadovauti ir silpnesnei komandai?

- Aš į Šiaulius sugrįžtu dirbti, o ne užsidirbti. Siekti, kad krepšinis būtų gerbiamas visur, kad krepšinis džiugintų žmones.- Dabar „Šiaulių“ komandoje nėra nė vieno iš Šiaulių kilusio krepšininko.

- Tikiuosi, kad ateityje šis trūkumas pasikeis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų