Monako „AS Monaco“ su Donatu Motiejūnu pralaimėjo Eurolygos pusfinalį ir nesivaržys dėl titulo šį sezoną.

Po pralaimėto pusfinalio Pirėjo „Olympiacos“ ekipai Monako klubo strategas Saša Obradovičius neturėjo paaiškinimų, kodėl komanda iššvaistė dviženklį pranašumą po didžiosios pertraukos ir patyrė nesėkmę.

Trečiąjį kėlinį Monako atstovai pralaimėjo net 2:27 ir tai tapo pagrindine pralaimėjimo priežastimi.

„Tam nėra jokio paaiškinimo. Mes buvome minkšti. Galbūt tai lėmė patirties stoka, kaip žaisti tokias rungtynes. Visgi, mūsų varžovai puikiai tai žinojo. Jie yra buvę čia anksčiau. Jie šoko mums ant galvų, o mes atsitraukėme.

Privalome nulenkti kepures prieš Pirėjo klubą. dėl jų neįtikėtino trečiojo kėlinio. Mes atvykome čia su mažiau patirties ir tai tapo faktoriumi“, – kalbėjo S.Obradovičius.

Mažajame finale „AS Monaco“ komanda kausis su Barselonos „Barcelona“ ir Madrido „Real“ pralaimėtoju.