O. Cookas: vienu metu buvau pametęs galvą, nes nekenčiu pralaimėti

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms Omaras Cookas turėjo progą išplėšti pergalę pieš Atėnų „Panathinaikos“. Tačiau metimas skriejo pro šalį, o švieslentėje degantis rezultatas skelbė pratęsimą.

Renaldas Seibutis amerikiečio klaidą ištaisė paskutinėmis pratęsimo sekundėmis – įspūdingu metimu privertė aiktelėti ne tik aistruolius, bet ir pačius graikus. 84:83 – tokiu rezultatu Vilniaus „Lietuvos rytas“ Eurolygos starte parklupdė Jono Mačiulio atstovaujamą komandą.

„Planas buvo kamuolį laikyti iki pat rungtynių pabaigos. Prisipažinsiu, kad tai nebuvo geras metimas. Svarbiausia, kad mūsų metimas būtų paskutinis ir jie nebeturėtų galimybės atakuoti“ - apie savo netaiklų metimą dar tiksint paskutinėms pagrindinio laiko sekundėms kalbėjo O. Cookas.

– Kokios pagrindinės pergalės priežastys? , – paklausėme O. Cooko.

– Kietas žaidimas ir gera gynyba. Žinojome, kad reikės sunkiai dirbti. Komandinis žaidimas, nes skirtingais momentais tai vienas, tai kitas žaidėjas galėjo padėti. Ekipoje vyrauja puiki atmosfera, todėl ir žaisti lengva.

REKLAMA

– Rungtynių metu neslėpėte ir savo emocijų.

– Vienu metu buvau pametęs galvą, nes nekenčiu pralaimėti. Teisėjai kelis kartus sušvilpė neteisingai, tačiau reikėjo toliau žaisti ir į tai nekreipti dėmesio. Buvau išsimušęs iš vėžių ir tikrai nesu tuo patenkintas.

Amerikietis aikštelėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 10 taškų bei atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų