Kauno „Žalgirio“ (3/12) krepšininkai po dramatiškos kovos 98:107 (21:22, 22:26, 27:13, 25:34, 3:12) namuose nusileido Monako „Monaco“ (6/9) komandai ir patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje.

Po rungtynių pratęsimą išplėšęs „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas atviravo, kad žaidimas šiandien nebuvo geras ir ekipa turi pasitempti.

Pats puolėjas mače pelnė tik penkis taškus, bet būtent jo dvitaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimą.

„Šiandien blogai žaidėme. Nežinau, ar nusipelnėme išplėšti pratęsimą. Apie pergalę dar sunkiau kalbėti. Lyg šansas ir buvo nugalėti, bet rungtynių viduryje atrodė, kad susirinkome į laidotuves. Ypač pirmoje pusėje trūko mūsų energijos, kurios iš mūsų nori treneris, mes patys ir aistruoliai. Eurolygoje esame paskutiniai, daug pastarųjų rungtynių mums sunkiai sekėsi, LKL čempionate irgi viskas nesiklosto taip, kaip norėtųsi.

Taip negalima išeiti ir žaisti, kaip tą darėme pirmoje rungtynių dalyje. Ne pratęsimas, ne teisėjų švilpukai lėmė pralaimėjimą, o dar iki tol buvo labai daug klaidų. Prastai gynėmės. Namuose praleidome 107 taškus, ketvirtajame kėlinyje 34. Tai – blogai“, – rungtynes apibūdino E.Ulanovas.

Lietuvis prakalbo apie gana žemu penketus rungtyniavusius važovus.

„Nežinau, ar tai yra pagrindinis faktorius, kodėl toks rezultatas. Iki to laiko turėjome jau daug problemų. Tos pagalbos gynyboje nebuvo tokios agresyvios, kokios turėtų būti. Anksčiau rungtynės tikrai būdavo geresnės gynyboje ir parodydavo, kad galime gintis prieš geresnes komandas. „Monaco“ – talentingesni už mus ir sunku tikėtis gero rezultato taškų lenktynėse su jais“, – sakė krepšininkas.

Emocijų netrūko dėl teisėjų sprendimo ketvirtojo kėlinio pabaigoje skirti žalgiriečiams pražanga šiems jau nusiėmus kamuolį puolime. Tuo metu kauniečiai atsilkinėjo 91:92.

„Žinote, didelė įtampa, lemiamas momentas rungtynėse, norisi išspręsti aikštelėje be švilpukų. Kaip minėjau, netikiu, kad teisėjai buvo problema šiandien. Sunku priimti tą nepalankų tau sprendimą, ypač tokiu rungtynių metu. Visgi, buvo epizodų anksčiau, kur galėjome kažką nulemti anksčiau, iki to švilpuko“, – komentavo E. Ulanovas.