Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugsėjo 7-ą dieną UFC lengvo svorio kategorijos čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas antrą kartą gins savo titulą, o šį kartą jo varžovu bus Dustinas Poirier.

Rugsėjo 7-ą dieną UFC lengvo svorio kategorijos čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas antrą kartą gins savo titulą, o šį kartą jo varžovu bus Dustinas Poirier.

REKLAMA

Šį kartą turnyras vyks Abu Dabyje, kur C.Nurmagomedovas turi didžiulį palaikymą. „UFC 242“ turnyre taip pat kovos ir nemažai kovotojo iš Dagestano draugų bei komandos narių.

Lyginant su tuo, kokios „nešvarios kalbos“ buvo naudojamos prieš praėjusių metų spalį įvykusią dvikovą tarp C.Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro, tai šį kartą C.Nurmagomedovas ir D.Poirier vienas kitam rodo pagarbą ir nevertėtų tikėtis jokių panašių incidentų, koks nutiko po C.Nurmagomedovo ir C.McGregoro dvikovos, kai UFC čempionas iššoko iš narvo ir sukėlė masines muštynes.

„Man nereikia žodinio konflikto, kad turėčiau motyvacijos“, – „RT Sport“ sakė C.Nurmagomedovas. „Motyvacija yra sportas ir aš tai turiu. Kai tu varžaisi su kažkuo – nesvarbu, sporto salėje, oficialioje kovoje ar kokiose nors varžybose, motyvacija visada yra su manimi. Man dar nėra 50 metų, kad turėčiau problemų su motyvacija. Patys rugsėjo 7-ą dieną galėsite pamatyti, turiu aš ją, ar ne“.

REKLAMA

C.Nurmagomedovas atskleidė, kad prieš būsimą dvikovą su D.Poirier koją jam gali pakišti prieš jį įvyksiančios kovos.

„Taip, bus blaškančių dalykų“, – pripažino C.Nurmagomedovas. „Kai tavo geri draugai kovoja, tai įtraukia ir tave. Tačiau tikiuosi, kad jie įpūs teigiamos energijos prieš mano kovą, nes kai tavo artimi draugai pralaimi – tu taip pat būni nusiminęs. Svarbiausia jiems motyvuoti mane dėl mano pergalės. Mes tikimės tik pergalių“.

C.Nurmagomedovas taip pat pagarbiai atsiliepė apie būsimą savo varžovą ir pažymėjo, kad svarbiausia jam gerai pasiruošti fiziškai.

„Aš jo nenuvertinu, jis yra geras varžovas ir labai geras kovotojas. Jis turi laikinąjį titulą, todėl neturėsiu jokių problemų su motyvacija. Liko mažiau nei du mėnesiai iki kovos, o svarbiausias dalykas yra gerai pasiruošti fiziškai, kad galėčiau kovoti 25 minutes, o jeigu reiks – ir visą naktį“, – sakė C.Nurmagomedovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų