Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį mišrių kovos menų organizacija UFC atnaujino savo reitingus, kuriuose įvyko pasikeitimai.

Trečiadienį mišrių kovos menų organizacija UFC atnaujino savo reitingus, kuriuose įvyko pasikeitimai.

REKLAMA

Geriausių kovotojų, neatsižvelgiant į svorio kategoriją, reitinge („pound-for-pound“) į antrą vietą pakilo UFC lengvo svorio kategorijos čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas, kuris aplenkė UFC pussunkio svorio kategorijos čempioną Joną Jonesą.

Ch. Nurmagomedovas paskutinį kartą kovojo praėjusių metų spalį, o J. Jonesas nuo praėjusių metų gruodžio turėjo tris kovas ir visose šventė pergales (nugalėjo Alexanderį Gustafssoną, Anthony Smithą ir Thiago Santosą), tačiau UFC reitinge šie kovotojai susikeitė vietomis.

Pirmą vietą ir toliau užima dabartinis UFC sunkiasvorių kategorijos čempionas Danielis Cormier. Per dvi vietas į viršų šoktelėjo būsimas Ch. Nurmagomedovo varžovas Dustinas Poirier, kuris iš dešimtosios vietos pakilo į aštuntą.

REKLAMA

Per dvi vietas pakilo ir būsimas D.Cormier varžovas Stipe‘as Miočičius, kuris iš vienuoliktosios vietos pakilo į devintą.

Rekordiškai žemai nukrito buvęs UFC dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras, kuris iš devintosios vietos nukrito į vienuoliktą ir į priekį praleido buvusį laikinąjį UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Tony Fergusoną.

Didžiausią šuolį konkrečiose svorio kategorijose padarė Leonas Edwardsas, kuris neseniai vykusiame „UFC on ESPN 4“ turnyre nugalėjo buvusį čempioną Rafaelį dos Anjos ir dabar UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitinge iš dvyliktos vietos pakilo į ketvirtą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų