Pirmadienį Turkijos Super lygoje Arvydas Novikovas žaidė prieš Stambulo „Fenerbahce“.

Startinėje „Erzurumspor BB“ klubo sudėtyje žaidęs ir visas 90 minučių aikštėje praleidęs lietuvis nepasižymėjo, o „Erzurumspor“ klubas namuose pralaimėjo 0:3.

Pirmą įvartį „Fenerbahce“ įmušė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, o dar du įvarčius pridėjo antrojo kėlinio pradžioje – 48 ir 51 minutėmis.

Šiose rungtynėse „Erzurumspor BB“ atliko daug priverstinių pakeitimų. Dar pirmajame kėlinyje jie pakeitė du žaidėjus, o iškart po pertraukos atliko dar du keitimus, iš kurių vienas buvo vartininko keitimas.

Po šio pralaimėjimo „Erzurum“ ekipa su 13 taškų lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje, o „Fenerbahce“ klubas, kuriam tai buvo trečia pergalė iš eilės, su 35 taškais pakilo į antrą lygos vietą.