„Nevėžis“ žino vienintelį būdą, kaip gali užkirsti „Žalgiriui“ kelią Karaliaus Mindaugo taurėje

Kėdainių „Nevėžio“ galėjo ir nebūti Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, bet Ramūno Cvirkos auklėtiniai turėtų būti dėkingi alytiškiams, kurie paskutinę akimirką paliko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ už aštuntuko borto baigiantis antrajam LKL ratui. Tačiau „Nevėžio“ varžovas ketvirtfinalyje negailestingas – šalies čempionas ir taurės savininkas Kauno „Žalgiris“.

Kita vertus, „Nevėžis“ šį sezoną sykį jau buvo netikėtai patiesęs „Žalgirį“ Kaune 88:82. Bet tai buvo seniai – lapkričio 30-ąją, o pastarojoje dvikovoje sausio 25-ąją „Žalgiris“ laimėjo net 98:54. „Nevėžis“ į Vilnių atvyksta neturėdamas ko prarasti.

„Žinome varžovus ir jų pajėgumą. Mums turi būti gera diena, geras puolimas, o „Žalgiriui“ – ne kokia diena“, – LKL.lt vienintelį būdą pasiekti pergalę šypsodamasis įvardijo „Nevėžio“ treneris R.Cvirka.

Jam antrino ir „Nevėžio“ puolimo lyderis Darius Gvezdauskas, įvardijęs analogišką kelią į pergalę: „Naivu kažko labai tikėtis. Bet važiuosime kautis ir žiūrėsime, kas bus. Pergalių iš mūsų galbūt nedaug kas tikisi, bet bandysime parodyti geriausią rezultatą“.

REKLAMA

Kalbėdamas apie Karaliaus Mindaugo taurę R.Cvirka sveikino idėją atsisakyti LKL Žvaigždžių dienos rungtynių.

„Jos buvo niekam neįdomios. Dabar – įdomiau. Bet taurės nugalėtoją sunku prognozuoti, nes visos komandos ruošis. Kaip kas pasiruoš, toks bus ir rezultatas“, – tikino R.Cvirka.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vyks vasario 19-21 dienomis Vilniuje, kur dėl 100 tūkstančių eurų prizinio fondo kausis aštuonios geriausios LKL ekipos, o be geriausių šalies ekipų rungtynių žiūrovai taip pat išvys tradicines „LKL žvaigždžių dienos“ rungtis bei įspūdingą šou programą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų