„Nevėžis“ pristatė naują trenerį ir būsimą klubo biudžetą

Kitą savaitę, trečiadienį, Kėdainių arenoje draugiškas rungtynes su Austrija žaisianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė duos startą naujajam krepšinio sezonui Kėdainiuose. Po savaitės treniruotes pradės ir naujai sukomplektuota Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komanda.

Antradienį posėdžiavusi Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ valdyba nusprendė teikti prašymą Lietuvos krepšinio lygai (LKL) dėl licencijos dalyvauti 2015-2016 m. LKL ir BBL pirmenybėse. Klubo prezidentu išrinktas Romanas Seliava, UAB „DaumantaiLT” technikos direktorius. Klubo direktore paskirta Ingrida Marijošienė, iki tol dirbusi žurnalistinį darbą.

Susirinkime patvirtintas ir 2015-2016 m. klubo biudžetas, kuris sieks per puspenkto šimto tūkstančių eurų. Numatytas ir planas, kaip bus padengtos iš praėjusių sezonų besivelkančios skolos.

Reikiami licencijavimui dokumentai jau iškeliavo į LKL ir kėdainiečiai net neįsivaizduoja, kad kažkas gali sutrukdyti tęsti daugiau kaip dvidešimtmetį gyvuojančio klubo tradicijas.

Stoti prie reprezentacinės Kėdainių krepšinio komandos vairo šiame sezone kviečiamas patyręs krepšinio treneris Ramūnas Cvirka, pastaruosius sezonus dirbęs „Chimki“ (Maskvos sritis, Rusija).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų