Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Belgrado „Crvena Zvezda“ (8/12) krepšininkai.

Serbijos klubas svečiuose 76:72 (22:21, 15:15, 19:16, 20:20) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (12/8) komandą, kuriai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės turnyre.

Svečiai jau mačo pradžioje ėmė įrodinėti savo pranašumą ir po atkarpos 8-0 pirmajame kėlinyje šovė į priekį dviženkle persvara (20:10).

Vis dėlto, aikštės šeimininkai dar tame pačiame ketvirtyje sugebėjo atsakyti spurtu 11-0, kuris leido persverti rezultatą savo naudai (20:21).

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo lygus, o situacija keistis ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje po šešių taškų pelnytų iš eilės serbai vėl ėmė tolti (50:42).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar kiek padidėjo (65:57), tačiau netrukus graikai kilo į paskutinį šturmą ir sumažino deficitą iki minimumo (66:65).

Visgi, lemiamu metu aikštės šeimininkai strigo ir sėkmingos atkarpos nepratęsė, o juos greitai nuramino šeši paeiliui pelnyti svečių taškai (74:67).

Paskutinėmis akimirkomis dar kiek Graikijos grandui pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau pergalę atiteko serbams – 76:72.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 14 (5/6 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), Nikola Kaliničius 12, Nate‘as Woltersas 9, Luka Mitrovičius (7 atk. kam.), Nikola Ivanovičius ir Aaronas White‘as (8 atk. kam.) po 8, Ognjenas Kuzmičius 6.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 20 (3/6 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam.), Kostas Sloukas 18, Moustapha Fallas 9 (3 blk.), Giannoulis Larentzakis 8, Tyleris Dorsey 6 (0/5 trit.), Thomasas Walkupas 4 (5 rez. perd.).