Intriga ūgtelėjo Ispanijos pirmenybių pusfinalyje, kuriame užfiksuotas netikėtas rezultatas. Badalonos „Joventut“ išvykoje 87:81 (27:26, 15:14, 23:13, 22:28) nugalėjo Barselonos „Barcelona“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.

Iki ilgosios pertraukos komandos žygiavo lygiai, bet po ilgosios pertraukos spurtavo svečiai, ketvirtajame kėlinyje atsiplėšę net 15 taškų skirtumu (70:55). Vėliau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams nesisekė artintis, o vienženkliu atstumu prisitraukta tik paskutinę minutę – 75:83.

Šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau Nickui Calathesui patikėtas tritaškis skriejo pro šalį, o per likusias sekundes sukurti stebuklo nepavyko. Badalonos ekipai finišą apkartino tik Andreso Felizo trauma paskutinėje atakoje.

Rokas Jokubaitis per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų metimų), atkovojo kamuolį, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Barselonos ekipai 15 taškų surinko N.Calathesas (6 atk. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos), 12 – Dante Exumas (6 atk. kam.), po 11 – Nikola Mirotičius (6 atk. kam., 1/5 tritaškių) ir Alejandro Abrinesas, 10 – Nigelas Hayesas-Davisas.

Nugalėtojams 24 taškus surinko buvęs „Barcelona“ aukštaūgis Ante Tomičius (10/13 dvitaškių, 5 atk. kam.), 13 – Ferranas Bassas (3/4 tritaškių), 12 – A.Felizas (6 rez. perd.), 10 – Joelis Parra. Badalonos klubui tai reiškia perimtą namų aikštės pranašumą, ne du artimiausi susitikimai vyks būtent „Joventut“ teritorijoje.