Sudėtingą pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas. Čempionės titulą ginanti ekipa sekmadienį svečiuose po pratęsimo 82:81 (22:15, 13:18, 21:16, 14:21, 12:11) palaužė Teramo „Banca Tercas“ krepšininkus.

Pergalingus tris taškus baudos metimais pačioje pratęsimo pabaigoje pelnė Shaunas Stonerookas.

Įspūdingai šiose rungtynėse žaidė Rimantas Kaukėnas. Gynėjas per 36 minutes pelnė 28 (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 3/5, baudos 5/6) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir pats 3 kartus pažeidė taisykles.

26 minutes aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 3 (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir pats kartą prasižengė.

15 taškų Sienos ekipai, kuri į savo sąskaitą įsirašė jau trečią pergalę iš eilės, pelnė Terrellas McIntyre'as, 14 - Shaunas Stonerookas.

Aikštės šeimininkų komandoje išsiskyrė Jaycee Carrollas (23 tšk.), Valerio Amoroso ir Giuseppe Poeta (po 20 tšk.).