banca tercas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „banca tercas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „banca tercas“.

Prie „Montepaschi“ pergalės R. Kaukėnas prisidėjo 22 taškais

Sienos „Montepaschi“ komanda, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, be didesnio vargo rezultatu 99:80 (23:18, 22:23, 27:17, 27:22) nugalėjo Teramo „Banca Tercas“ klubą. R.Kaukėnas per aikštelėje praleistas 23 minutes surinko 22 taškus (4/6 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2009-02-08

Net 28-i R. Kaukėno taškai išgelbėjo „Montepaschį“ nuo pirmos nesėkmės

Sudėtingą pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas. Čempionės titulą ginanti ekipa sekmadienį svečiuose po pratęsimo 82:81 (22:15, 13:18, 21:16, 14:21, 12:11) palaužė Teramo „Banca Tercas“ krepšininkus. Pergalingus tris taškus baudos metimais pačioje pratęsimo pabaigoje pelnė Shaunas Stonerookas. Įspūdingai šiose rungtynėse žaidė Rimantas Kaukėnas.
2008-10-27

„Žalgiris“ pralaimėjo Italijos klubui

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia pasiruošimą sezonui Italijoje. Penktadienį ryte persikėlę į Termoli miestą tos pačios dienos vakare žalgiriečiai sužaidė draugiško turnyro pusfinalio rungtynes.
2008-09-20

Kauno „Žalgiris“ tik paskutinę sekundę palaužė Italijos klubą

Italijoje viešintys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes su Teramo „Banca Tercas“ komanda. Nors mačas buvo draugiškas, įtampos jame netrūko iki pat paskutinių sekundžių.