Nesustabdomi „Man City“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

artėja prie rekordo

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Leanderis Dendonckeris 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Man City“ ekipa išsiveržė į priekį 1:0.

Bernardo Silva per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Conoras Coady 61-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Gabrielis Jesusas 80-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Riyadas Mahrezas susitikimo pabaigoje taip pat pridėjo įvartį ir rezultatas tapo 3:1.

G.Jesusas 95-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o Mančesterio klubas iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

Tai buvo jau 21-oji „Man City“ pergalė visuose frontuose iš eilės bei penkioliktoji „Premier“ lygoje.

Anglijos ekipa taikosi į įspūdingą rekordą. 2020 m. Miuncheno „Bayern“ laimėjo 23 mačus iš eilės, o Madrido „Real“ 2014 m. pasiekė 22 rungtynių iš eilės pergalių seriją.