„Wolves“ 95 minutę išplėšė pergalę prieš „Chelsea"

„Wolves“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:1 privertė kapituliuoti Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Olivieris Giroud 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pedro Neto 22-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Edouardas Mendy meistriškai atrėmė kamuolį.

Conoras Coady 33-ąją minutę lietė ranka kamuolį baudos aikštelėje. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

O.Giroud 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Fabio Silva 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Danielis Podence 66-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų nuostabiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Reece’as Jamesas prasižengė prieš varžovą baudos aikštelėje. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra pakeitė sprendimą ir nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Pedro Neto 95-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Wolves“ dramatišką pergalę 2:1.