„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2: 0 nugalėjo „Sheffield Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą šiame sezone įsirašė jau devynioliktąją pergalę.

Mohamedas Salah jau 4-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Davidas McGoldrickas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alissonas.

Johnas Lundstramas 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Sadio Mane 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

M.Salah 70-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai atrėmė meistriškai pasirodęs Deanas Hendersonas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai net vienerius metus vietiniame čempionate nepatyrė nesėkmės kartėlio, nepralaimėjo 37 rungtynių vietiniame čempionate iš eilės. Ilgesnę seriją pavyko užfiksuoti tik „Arsenal“ 2003 m. gegužės – 2004 spalio mėn – 49 ir „Chelsea“ nuo 2004 m. spalio iki – 2005 m. lapkričio mėn. – 40.

„Liverpool“ penktą kartą iš eilės „Premier“ lygoje susitikimą baigė išsaugodami „sausus“ vartus. Paskutinį kartą tokią seriją pavyko užfiksuoti tik 2007 metais..