Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (14-15), kuris svečiuose trečiuoju bandymu 87:78 (18:20, 27:19, 21:13, 21:26) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7-22).

Klaipėdiečiai taip priartėjo prie Jonavos „CBet“ (15-13), kuri turnyro lentelėje yra šešta, bei išlaikė atotrūkį nuo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (13-16). „Pieno žvaigždės“ lieka dešimtos ir nepagerino pozicijų prieš „Gargždus“ (6-22).

Rungtynių pradžioje buvo galima matyti lygią kovą, kurioje Pasvalio komanda, besibaigiant pirmajam kėliniui, pirmavo 20:14. Vis tik Mato Vaitkaus ir Mindaugo Girdžiūno dėka „Neptūno“ atsilikimas po pirmo ketvirčio buvo simbolinis, tuo tarpu Oskaras Pleikys greitai lygino rezultatą – 20:20.

Klaipėdos komanda po truputį perėmė iniciatyvą bei po M.Girdžiūno tolimo šūvio buvo priekyje 34:30. Skirtumas tik augo (45:37), tiesa, po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ žengė į aikštę nusiteikusios agresyviau – 43:45.

Nors atrodė, kad čia šeimininkai gali priartėti dar labiau ir intriga gali augti, taip nenutiko. M.Girdžiūno vedamas „Neptūnas“ stabilizavo padėtį ir galiausiai įgijo rekordinę persvarą – 66:52.

Prieš akis buvo visas kėlinys, tačiau šeimininkams niekaip nesisekė grąžinti intrigos – 57:74. Atrodė, kad pergalė jau yra „Neptūno“ rankose, tačiau Johnas Gillonas ėmėsi iniciatyvos ir kurstė intrigą – 73:80. Liko 2 minutės, per kurias O.Pleikys ir M.Jogėla padarė savo darbą, kad „Neptūnas“ išsaugotų pergalę.

Dvi pirmąsias akistatas laimėjo „Pieno žvaigždės“: rezultatais 91:85 ir 92:91.

Šįkart pasvališkiams nepadėjo Justas Furmanavičius, Rihardas Kuksikas ir Martynas Zigmantavičius, o „Neptūnas“ vis dar neturėjo Austino Wiley.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 23 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Pacevičius 13 (5 atk. kam.), Artemas Kovalev 10 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys 10 (4 atk. kam.), Julius Jucikas 9, Corey Allenas-Williamsas 5, Jaredas Cunninghamas 4.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 18, Matas Jogėla 14 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Oskaras Pleikys 14 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Rokas Gustys 13 (6 atk. kam.), Deividas Gailius 12 (4 rez. perd.), Matas Vaitkus 8, Žygimantas Janavičius 4 (7 rez. perd.).