0
TV3

Fantastiškas Kosto Sloukas tritaškis iš priešingos aikštės pusės išplėšė Pirėjo ekipai pratęsimą, tačiau graikai Stambule 77:78 (15:15, 13:27, 19:15, 12:12, 8:9) pralaimėjo „Galatasaray“ krepšininkams.

Martynas Gecevičius per 22 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį, dukart pažeidė taisykles, išprovokavo keturias pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Jamonas Lucas pelnė 17 taškų, 16 pridėjo Jaka Lakovičius, po 10 surinko Lukša Andričius ir Cevheras Ozeras.

Lietuvio ekipos gretose rezultatyviausias buvo Vassilis Spanoulis, į varžovų krepšį įmetęs 24 taškus, 14 surinko Georgios Printezis, Kyle'as Hinesas pelnė 11, Kostas Sloukas 10.