Fukuokoje (Japonija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmadienį į pirmąjį finalą mėgino patekti įspūdingą laiką atrankoje pademonstravusi Rūta Meilutytė.

Pusfinalyje dėl vietos finale kovojusi lietuvė 100 m. krūtine įveikė per 1 min. 05, 09 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė pirmąją vietą. Lietuvė užtikrintai prasibrovė į finalą ir jau rytoj kovos dėl medalio.

Atrankoje R. Meilutytė finišavo per 1 min. 04,67 sek. taip pasiekdama geriausią savo rezultatą nuo sugrįžimo į sportą. Iki šiol greičiausias jos laikas buvo 1:04,35 min, užfiksuotas debiutiniame 2013 m. pasaulio čempionate Barselonoje. Primename, jog tada, kai sportininkė užfiksavo šį laiką, tai buvo pasaulio rekordas.

„Esu abstulbusi. Tikrai to nesitikėjau. Viskas labai „liuks“, – teigė R. Meilutytė.

Tai greičiausias laikas ir šį sezoną, kadangi iki šiol  pasaulio čempionato sezono reitinge pirmavo Lilly King su 1:04,75 min. laiku.