Neįtikėtina: 13-metis LeBrono Jameso sūnus atliko dėjimą Pamatykite!

Būdamas vos trylikos metų LeBronas Jamesas jaunesnysis aplink save sutelkė tiek daug dėmesio, kurio pavydėti galėtų net kai kurios NBA žvaigždės. O dabar jis dar kartą visiems parodė, kokias neįtikėtinas atletines savybes paveldėjo iš tėvo.

L.Jamesas jaunesnysis prieš „Las Vegas Classic“ turnyro rungtynes, apšilimo metu, pats sau pasimetė kamuolį arčiau krepšio ir galiausiai jį sudrebino dėjimu. Tai buvo pirmasis 13-mečio dėjimas per kol kas dar labai trumpą karjerą. Šiuo metu jo ūgis siekia 177 cm.

Šiuo dėjimu socialiniuose tinkluose netruko pasidalinti ri pats LeBronas. Jis kiek anksčiau prisipažino, jog gailisi sūnui suteikęs savo vardą, nes tai sukelia bereikalingą dėmesį ir spaudimą.

L.Jamesas jaunesnysis yra vyriausias LeBrono sūnus, kuris būdamas vos devynerių jau sulaukė JAV koledžų ir universitetų dėmesio, norėjusių, kad šis žaistų jų komandoje.

Tačiau tiek L.Jamesas, tiek jo sūnus greičiausiai norės pakliūti tiesiai į NBA. Kol kas taisyklės to neleidžia ir nurodo, kad prieš patekdamas į NBA, jaunuolis turi būti sulaukęs devyniolikos metų. Tad po mokyklos baigimo krepšininkai turi du variantus – metus žaisti NCAA studentų pirmenybėse arba vykti žaisti į užsienį.

L.Jamesas yra ne kartą išreškęs viltį, kad jam pavyks kartu su sūnumi sužaisti NBA pirmenybėse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų