Ketvirtadienį UEFA Konferencijų lygos atranka baigėsi „Panevėžio“ komandai, kuri atsakomosiose rungtynėse 0 – 2 pralaimėjo Orhėjaus „Milsami“ ekipai iš Moldovos.

Pirmasis susitikimas Pamnevėžyje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Panevėžys“ savo padėtį sukomplikavo jau pačioje rungtynių pradžioje, kai šeimininkai suorganizavo ataką, o gynyboje pasimetę panevėžiečiai nesugebėjo sugaudyti Dano Spataru, įmušusio pirmąjį įvartį.

Nors pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje „Panevėžys“ rodė atsigavimo ženklus ir aktyviai puolė, tačiau netrukus juos aplankė nesėkmė, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Joshua Akpudje.

69-ą minutę „Panevėžys“ užsidirbo 11 metrų baudinį, tačiau Jeffrey Sarpongo muštas kamuolys, su vartininko pagalba, atsimušė į kairį vartų virpstą ir rezultatas nepasikeitė.

„Milsami“ kitame etape susikaus su Suomijos „KuPS“ arba gruzijos „Dila Gori“ komanda.