Ne rožėmis klotu kovotojo keliu žengęs Sergejus Maslobojevas: nebijokite svajoti!

„Aš svajojau. Dabar galiu prisipažinti, kad apie tokias aukštumas anksčiau tik svajojau, - prisipažino geriausias Lietuvos kovotojas Sergejus Maslobojevas. – Bet ar to tikėjausi? Žinai, kiekvienas žmogus pasvajoja, bet tuoj nukerta „Ai, to vis vien nebus“. O aš dabar sakau „Yra“.

Kažkada S. Maslobojevas vos pusę lūpų prabildavo apie svajonę patekti tarp dešimties geriausių pasaulio kovotojų. Šiuo metu jis gali didžiuotis, nes jo pavardė yra tarp penkių geriausių K-1 kovotojų savo kategorijoje.

„Manau, kad galiu rekomenduoti visiems – nebijokite svajoti, - sakė kovotojas. – Viskas yra įmanoma, tik reikia vengti tam tikrų trukdžių gyvenime. Eikite vienu keliu – link savo svajonės. Apie ką aš? Apie neteisingai praleistą laisvalaikį jaunystėje. Leidau laiką be prasmės, švaisčiau savo jį. Net neleisdavau sau pailsėti, vis man reikėdavo su kažkuo kažkur važiuoti, kažką veikti. Dabar suprantu, kad net poilsis yra mano darbas“.

Paprašytas prisiminti savo pirmuosius žingsnius į ringą, S. Maslobojevas susimąstė. „Prisimenu. Tai buvo beveik prieš dešimt metų. Ringas buvo po atviru dangumi prie Platelių ežero. Tai buvo pirmoji mano kova, - sakė kovotojas. – Tai buvo katastrofa. Tiek emocijų, tiek jaudulio ir tiek troškimo laimėti. Suvokiau, kad pagaliau esu kelyje, kuriame visada norėjau būti... Deja, pergalė buvo atiduota mano varžovui, nors visi pripažino, kad laimėjau. Taip reikėjo. Tokia buvo politika“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų