NBA žvaigžde turėjęs tapti krepšininkas suka į kitą sportą: žada būti čempionu

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kasmet užgimta būrys naujų aukščiausio lygio žvaigždžių. Vis tik, yra ir kita medalio pusė: krepšininkai kartais čia taip ir nepritampa. Būtent taip karjera susiklostė ir buvusiam Hiustono „Rockets“ žaidėjui Ryoce'ui White'ui.

Sportininkas pranešė apie savo profesionalaus krepšininko karjeros pabaigą. 2012-aisiais 16-uoju naujokų biržos šaukimu į Hiustoną pakviestas R. White'as šiame klube taip ir nesužaidė nė vienerių rungtynių.

Vėliau jis triskart gynė Sakramento „Kings“ komandos garbę, tačiau savojo žaidimo taip ir neatrado. Įgūdžius R. White'as bandė ir plėtojimosi lygoje, po kurio laiko buvo persikėlęs į Kiniją.

Vis tik, su psichologinėmis problemomis nesusitvarkęs ir karjeros nuosmūkį išgyvenęs krepšininkas nusprendė visa tai baigti ir save išbandyti visiškai naujame amplua.

Nuo šiol R. White'ą gerbėjai išvys Mišrių kovos menų (MMA) dvikovose. Jis kiek daugiau nei pusmetį praleido treniruočių salėje ir žada savo sekėjams ateityje tapti UFC čempionu bei iškovoti diržą.

Viena iš pagrindinių krepšininko psichologinių bėdų buvo skrydžių baimė.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų