Klivlando „Cavaliers“ komandą šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone ir toliau persekioja problemos.

Šį kartą stipriai nukentėjo vienas iš pagrindinių lygos vicečempionų ginklų Kevinas Love‘as.

Pačioje rungtynių pradžioje skaudų smūgį iš „Heat“ puolėjo Jordano Mickey gavęs „Cavs“ žaidėjas turėjo palikti aikštę, kadangi jam buvo išmuštas priekinis dantis.

Skubios medicinos pagalbos sulaukęs puolėjas antrajame kėlinyje buvo grįžęs į aikštelę, tačiau vis dar jautė smūgio pasekmes ir po ilgosios pertraukos neberungtyniavo.

Iš viso aikštėje jis praleido 7 minutes ir pelnė vos 1 tašką.

Pasibaigus rungtynėms Klivlando komandos atstovai pranešė, jog K.Love‘as daugiau nepasirodė aikštelėje dėl to, jog jam įtartas smegenų sutrenkimas.

Artimiausiu metu paaiškės, ar dėl šios priežasties krepšininkui neteks praleisti daugiau rungtynių.

Varžovų aikštelėje 79:98 Majamio „Heat“ klubui pralaimėjusi „Cavaliers“ ekipa Rytų konferencijoje užima trečią vietą.

Tiesa, vos vienu pralaimėjimu daugiau turintys Indianos „Pacers“ kartu su D.Saboniu yra penkti, todėl K.Love‘o praradimas lygos vicečempionams gali brangiai kainuoti.