Penkioliktą pergalę dvidešimt penktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas, ketvirtadienį namuose po dviejų pratęsimų 112:111 (18:23, 26:19, 29:27, 21:25, 8:8, 10:9) įveikęs Hiustono "Rockets" krepšininkus.

Pergalingą metimą, iki antrojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 0,8 sekundės, pataikė Anthony Carteris. Iš viso jo sąskaitoje šiame mače - 6 taškai bei 8 po krepšiais sugriebti kamuoliai.

Lietuvio indėlis į Denverio komandos pergalę - 3 taškai, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, dvi klaidos bei pražanga.

Per nepilnas 13 žaidimo minučių (12:45) L. Kleiza prametė tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

37 taškus į svečių krepšį įmetė Carmelo Anthony (13 sugriebtų kamuolių), 36 - Allenas Iversonas (9 rezultatyvūs perdavimai), 13 - Chucky Atkinsas, 8 - Kenyonas Martinas (10 atkovotų kamuolių).

Hiustono ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Yao Mingas (26 tšk.) ir 19 sugriebtų kamuolių), Lutheris Headas (22 tšk.), Raferis Alstonas (18 tšk. bei 10 rezultatyvių perdavimų), Bonzi Wellsas (17 tšk.) ir Shane`as Battieras (12 taškų).

"Nuggets" krepšininkai tebepirmauja Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje, o "Rockets" ekipa su 12 pergalių bei 14 pralaimėjimų Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje užima ketvirtąją vietą.