Nesėkmių persekiotas čiuožėjas Deividas Stagniūnas bando sugrįžti į elitą su nauja partnere. Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentė Lilija Vanagienė mano, kad poros pozicijos yra puikios. Pirmas rimtas išbandymas – jau čia pat.

Atrankos barjeras

Poryt Berne prasidės Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Į Šveicariją išvyko ir Lietuvos delegacija. Ledo šokių varžybose dalyvaus D.Stagniūnas ir jo naujoji partnerė Izabela Tobijas, solistų – Saulius Ambrulevičius. Lietuviams dar teks pakovoti atrankoje. Tiesiogiai į čempionatą niekas iš mūsiškių nepateko. „Tikimės, kad kitais metais Deividas su partnere pateks jau tiesiai. Turėtų taip būti, nors ledas yra slidus", – sakė L.Vanagienė.

D.Stagniūnui daug ką reikia pradėti iš naujo. Nuo 2006 m. jis šoko su amerikiete Katerina Kopeli, tačiau pernai ši čiuožėja patyrė traumą. Teko praleisti ir Europos, ir pasaulio čempionatus. Dalyvauti Vankuverio olimpinėse žaidynėse pora negalėjo, nes K.Kopeli negavo Lietuvos pilietybės. Duetas apskritai iširo, bet nuo gegužės mėnesio Deividas šoka su kita amerikiete I.Tobias.

Kad patektų į čempionatą, čiuožėjams atrankoje reikės užimti 1–8 vietas. Pora tikrai turėtų patekti į pagrindines varžybas, o vaikinukas – kaip čiuoš. Priklausys nuo to, kaip seksis atlikti šuolius. Šansų turi ir jis“, – teigė L.Vanagienė. Pasak jos, D.Stagniūno ir I.Tobijas pasirengimas buvo tikrai kokybiškas. Pora rengėsi čempionatui Detroite (JAV) pas savo trenerį Igorį Špilbandą. Šis specialistas dirba su daugeliu garsių duetų, olimpiniais čempionais ir vicečempionais.

REKLAMA

Šviesi ateitis

Buvo ir problemų. Varžybose Austrijoje Deividas patyrė traumą. „Mėnesį jis negalėjo treniruotis. Teko praleisti dvejas varžybas, o naujai porai tai labai nenaudinga. Gerai, kad neleidome jam startuoti, nes jis veržėsi dalyvauti varžybose bet kuria kaina, užšaldžius koją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų