vanagienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vanagienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vanagienė“.

Kritika siūlymui iš Drobiazko atimti Lietuvos pilietybę: „Primena populistinį žaidimą“

Vidaus reikalų ministrė siūlo Prezidentui Gitanui Nausėdai atimti Lietuvos pilietybę iš šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko. Nors Valstybės saugumo departamentas neturi informacijos, kad ledo šokėja keltų pavojų Lietuvos nacionaliniam saugumui, tačiau ministerijos įsitikinimu, dalyvaudama Kremliaus propagandiniuose pasirodymuose Drobiazko diskredituoja Lietuvą.

LTOK sporto administravimo mokymuose – ir olimpiečiai

Šią savaitę 15 sporto vadybininkų pradėjo intensyvius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) sporto administravimo mokymus. Pagrindinės mokymų temos – laiko planavimas, vidinė komunikacija ir socialinių tinklų galimybės. „Sudarydami mokymų programą ir turinį stengiamės, kad dalyviai gautų ne tik teorinį pagrindą, bet ir kuo daugiau praktinių užduočių“, - sakė mokymus organizuojanti LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė. Šią savaitę mokymų dalyviai dirbo dvi dienas.
2023-05-05

Europos žaidynėse Krokuvoje – olimpinė atranka ir didžiausia Lietuvos sportininkų komanda

Iki Europos žaidynių likus 8 mėnesiams pasiruošimo procesas darosi vis intensyvesnis. „Dar liko nemažai neatsakytų klausimų ir spręstinų iššūkių“, – sakė Lietuvos misijos Krokuvoje (Lenkija) vyksiančiose Europos žaidynėse vadovas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Olimpinio sporto direktorius Einius Petkus. Jis šią savaitę kartu su LTOK Olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agne Vanagiene lankėsi Krokuvoje, kur apžiūrėjo ruošiamą infrastruktūrą ir gyvenimo sąlygas.
2022-11-10

Čiuožimo federacijos prezidentė Vanagienė smerkia sūnaus sprendimą: nuoširdžiai atsiprašau, bet nurodinėti negaliu

Du Lietuvos čiuožėjai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko neatsisakė savo planų ir nepaisant Ukrainoje vykdomo Rusijos karo nusprendė pasirodyti renginyje ant ledo Rusijos mieste Sočyje.  Savo poziciją šiuo klausimu pateikė ir Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė, kuri yra ir Povilo Vanago mama. Ji pasmerkė savo sūnaus ir marčios sprendimą šokti ant ledo Sočyje, tačiau tuo pačiu tikina, kad daryti įtakos suaugusio sūnaus sprendimams negali.

L. Vanagienė: situacija, kurioje atsidūrė Isabella, sudėtinga

Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos (LČF) prezidentė Lilija Vanagienė išplatino oficialų pareiškimą apie Deivido Stagniūno karjoeros pabaigą. L. Vanagienės komentaras: Aš iki paskutinio momento tikėjausi, kad Deivido sveikatos problemos išsispręs ir jis galės tęsti karjerą. Deja, situacija nepasikeitė, ir jis šiandien paskelbė savo sprendimą baigti karjerą. Noriu, kad suprastumėte, kokia tai yra tragedija aukščiausio lygio sportininkui – baigti karjerą gerokai pirma laiko.
2014-05-02

Ledo šokėjams I. Tobias ir D. Stagniūnui – trys rimti iššūkiai

Isabellos Tobias ir Deivido Stagniūno treneris norėtų, kad šiai porai programas padėtų rengti Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas Lietuvos šokių ant ledo poros olimpiečių Isabellos Tobias ir Deivido Stagniūno šiemet laukia trys rimti išbandymai – Europos ir pasaulio čempionatai bei Sočio olimpinės žiemos žaidynės. Jau sausio viduryje I. Tobias ir D. Stagniūnas dalyvaus Europos čempionate Budapešte.
2014-01-06

Naujas galvos skausmas prezidentei: ar suteiks pilietybę Rusijos šokėjui ant ledo?

Lietuvos dailiojo čiuožimo perlu vadinama 14-metė Goda Butkutė šiuo metu treniruojasi Sankt Peterburge. Neaukšta ir smulkutė kaunietė prieš gerus metus pasirinko porinį čiuožimą, o jos partneriu tapo rusas Nikita Ermolajevas. Tai pirmieji Lietuvos porinio čiuožimo atstovai. Tiesa, rusas jau yra gavęs sutikimą atstovauti Lietuvai, tačiau lietuviško paso dar ne.

L. Vanagienė apie netikėtą sprendimą: iš džiaugsmo ašaros kaip pupos riedėjo

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė skaičiavo laiką iki Detroite išauš 8 val. ryto. „Skambinsiu Deividui Stangiūnui ir Izabellai Tobias, pranešiu džiugią naujieną. Anksčiau nenorėjau jų blaškyti“, – balsas.lt kalbėjo L. Vanagienė. Pirmadienį prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pilietei Izabellai Tobias išimties tvarka suteikė Lietuvos pilietybę.
2013-12-02

Į Kanadą – kovoti dėl olimpinių kelialapių ir pilietybės

Bilietas į Sočio olimpines žaidynes gali tapti svariu argumentu ledo šokėjai Isabellai Tobias siekiant Lietuvos pilietybės „Aš – optimistė. Todėl tikiu, kad viskas bus gerai. Juk Seime, kitose valdžios institucijose vis garsiau kalbama apie įstatymų pakeitimus. Laiko dar yra – iki Sočio olimpinių žaidynių liko metai“, - teigė Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė.
2013-03-08

D. Stagniūno partnerė apie Lietuvos pilietybę: neigiamas atsakymas būtų tragedija

Antradienio popietę Elektrėnų ledo rūmuose atvirą treniruotę surengę stipriausi Lietuvos žiemos sporto atstovai – Isabella Tobias ir Deivydas Stagniūnas – ne tik aktyviai „šlifuoja“ naują programą būsimiems Europos ir pasaulio čempionatams, bet ir atkakliai kaunasi dėl Lietuvos pilietybės suteikimo amerikietei. „Dėl pilietybės ketvirtadienį vyksime į susitikimą į prezidentūrą. Ką sakysime? Būkite tokie malonūs ir išpildykite lietuvio svajonę pasirodyti olimpiadoje. Ta svajonė yra ir Isabellos.
2012-12-18
REKLAMA
REKLAMA

L. Vanagienė: I. Tobias ir D. Stagniūno dueto potencialas – milžiniškas

Lietuvos šokių ant ledo pora 20 metų Isabella Tobias ir 26 metų Deividas Stagniūnas turi pakankamai potencialo, kad aplenktų kitą legendinį mūsų šalies duetą – Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą. Lietuvos šokėjų devintoji vieta neseniai Didžiojoje Britanijoje vykusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate itin optimistiškai nuteikė Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentę Liliją Vanagienę.
2012-02-15

V. Vencienė: Albervilio olimpiados atidaryme ėjome iškėlę galvas

Sugrįžusi į olimpinę šeimą Lietuva 1992 metais vėl dalyvavo Albervilio žiemos olimpinėse žaidynėse. Lygiai prieš 20 metų vyko jų atidarymo ceremonija. Šios olimpiados dalyviams ir delegacijos atstovams trečiadienį Vilniuje buvo įteikti simboliniai ženkliukai, o sukaktis paminėta parodos atidarymu.
2012-02-08

Netekome vertėjos L. Vanagienės

Eidama 84-uosius metus po sunkios ligos mirė vertėja Lilija Vanagienė, pranešė Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga. Lilija Vanagienė gimė 1927 m. Panevėžyje. 1950 m. baigė anglų filologiją Vilniaus universitete. Ilgus metus dirbo dėstytoja tuomečiame Šiaulių pedagoginiame institute (dabar Šiaulių universitetas) bei Lietuvos konservatorijoje (dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademija), nuo 1990 m. buvo Rašytojų sąjungos narė.
Lietuva 2011-07-18

Naujovė tuština federacijų pinigines

Dailiojo čiuožimo žvaigždės ant Europos čempionato ledo iščiuoš tik trečiadienį, o dėl varžybų naujovės vienam lietuviui pirmenybės jau baigėsi. Šį trečiadienį Berne (Šveicarija) prasidės Europos dailiojo čiuožimo čempionatas, įvyks iškilmingas jo atidarymas. Tačiau varžybos startavo jau pirmadienį. Tai – naujovė. Likus iki oficialaus čempionato pradžios trims dienoms, surengtos atrankos  varžybos, kuriose geriausiai pasirodę čiuožėjai pateko į pagrindines pirmenybes.
2011-01-25

Nauja viltis D. Stagniūnui

Nesėkmių persekiotas čiuožėjas Deividas Stagniūnas bando sugrįžti į elitą su nauja partnere. Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentė Lilija Vanagienė mano, kad poros pozicijos yra puikios. Pirmas rimtas išbandymas – jau čia pat. Atrankos barjeras Poryt Berne prasidės Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Į Šveicariją išvyko ir Lietuvos delegacija. Ledo šokių varžybose dalyvaus D.Stagniūnas ir jo naujoji partnerė Izabela Tobijas, solistų – Saulius Ambrulevičius.
2011-01-23
Į viršų