Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Domantas Sabonis buvo arto trigubo dublio, o lietuvio vedama Sakramento „Kings“ (6-6) namuose 122:115 (26:39, 38:23, 34:29, 24:24) pranoko NBA čmpionus „Golden State Warriors“ (5-8).

Sakramento ekipa prastai pradėjo mačą ir leido NBA čempionams atitrūkti, o kėlinio pabaigoje jie pirmavo 39:26. Bet antrajame kėlinyje jau „Kings“ atrodė geriau, o pagerinę žaidimą gynyboje jie vedami lyderių netrukus išsiveržė į priekį 49:48.

Po pertraukos užvirė atkakli kova. Tačiau iitin svarbus taškus mačo pabaigoje pelnė D. Foxas ir D. Sabonis, „Kings“ pirmavo 119:113, kitoje atakoje apsigynė ir galiausiai įtvirtino pergalingą persvarą.

Nugalėtojams D. Sabonis per 34 minutes pelnė 26 taškus (8/15 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 22 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį pažeidėt taisykles.

Lietuvis kartu tapo pirmuoju „Kings“ krepšininku, kuris mažiausiai 25 taškų, 20 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų statistiką surinko per mažiau nei 35 žaidimo minutes.

Jam gerai talkino De'Aaronas Fox, įmetęs 22 taškus, Keeganas Murray'us pridėjo 21 tašką.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry surinko 27 taškus, Andrew Wigginsas pridėjo 26.

„Kings“: Domantas Sabonis 26 (22 atk. kam., 8 rez. perd), De'Aaron Fox 22 (8 rez. perd.), Keeganas Murray'us 21, Keviasn Huerteris17 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Maliask Monkas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld), Andrew Wigginsas 26, Jordanas Poole'eas 18, Klay'us Thompsonas 17 (7 atk. kam.).