Moldovos klubas šventė istorinę pergalę UEFA Čempionų lygoje

Moldovos klubas Tiraspolio „Sheriff“ toliau kuria istoriją UEFA Čempionų lygoje, pergalingai startavo ir Dortmundo „Borussia“.

„Sheriff“ iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygos istorijoje namie 2:0 įveikdami Donecko „Šachtar“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius mušė Momo Yansane (62 min.) ir Adama Traore (16 min.).

„Borussia“ C grupės rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ futbolininkus.

Jude‘as Bellinghamas 20-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Francisco Montero per pridėtą rungtynių laiką tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.