Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Belgrado „Partizan“ (13-11) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai šį kartą svečiuose 82:71 (19:19, 20:14, 21:12, 22:26) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (9-15) iššūkiu.

Vokietijos ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės lygoje. Pirmoje rungtynių dalyje komandos kovėsi apylygiai, tačiau skirtumas ėmė ryškėti po didžiosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje pirmą kartą rungtynėse serbai įgijo dviženklę persvarą (45:35). Dar prieš lemiamą ketvirtį Belgrado krepšininkai surengė spurtą 13-1 ir šovė į priekį 18 taškų skirtumu (58:40).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų tapo rekordinis, kai pasiekė 20 taškų žymą (67:47). Vėliau svečiai kiek atsipalaidavo, tačiau vokiečiams atkurti intrigos jau nepavyko – 82:71.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19 (5/8 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), Mathiasas Lessortas 16 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15, Dante Exumas 11 (5 rez. perd.), Danilo Andjušičius 7.

„Bayern“: Dennsas Seeley 11 (2/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), Nickas Weileris-Babbas ir Corey Waldenas po 10, Isaacas Bonga 9, Niklas Wimbergas ir Augustine‘as Rubitas po 7.