Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Majamio „Heat“ (29/25) krepšininkai. Eriko Spoelstra auklėtiniai svečių arenoje 123:97 (40:28, 29:24, 29:24, 25:21) įveikė Milvokio „Bucks“ (35/20) klubą.

Nikola Jovičius nugalėtojų gretose sužaidė karjeros rungtynes. Krepšininkas iš Serbijos per 30 minučių pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau sykį prasižengė.

Ankstesnis puolėjo taškų rekordas buvo 18 taškų.

Jis Majamio komandoje buvo rezultatyviausias, Duncanas Robinsonas įmetė 23 taškus. Kevinas Love ir Tyleris Herro surinko po 19.

Giannis Antetokounmpo pralaimėtojų gretose per 33 minutes įmetė 23 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet padarė 5 klaidas.

Įdomu tai, kad Giannis šiąnakt nemetė nė vieno baudos metimo. Paskutinį kartą jis tokį mačą turėjo 2023 metų vasario mėnesį, bet tada dėl traumos žaidė tik šešias minutes.

„Heat“ ekipai šiandien nepadėjo artimojo netekęs Jimmy Butleris, o „Bucks“ verčiasi be Khriso Middletono.

Majamis šiąnakt nė karto neatsiliko, paskutiniame ketvirtyje pirmavo 31 taško persvara bei laimėjo penktą kartą per paskutines septynias rungtynes.

„Heat“: Nikola Jovičius 24 (3/5 dvit., 5/8 trit., 7 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 23 (6/8 trit., 5 rez. perd.), Kevinas Love (5/7 trit., 8 atk. kam.) ir Tyleris Herro (4/8 dvit., 3/8 trit., 5 rez. perd.) po 19, Bamas Adebayo 16 (8/14 dvit., 12 atk. kam., 11 rez. perd.), Jaime Jaquezas 12 (5/10 dvit., 4 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (10/16 dvit., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Malikas Beasley (4/8 trit.), Damianas Lillardas (3/7 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.) ir Bobby Portis (4/7 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam.) po 16, MarJonas Beauchampas 8.