NBA Vakarų konferencijoje susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – Fynikso „Suns“ ir Sakramento „Kings“. Po įtemptos kovos varžovų pranašumą visgi pripažino Domanto Sabonio atstovaujama ekipa, kuri rezultatu 125:130 (39:38, 28:26, 25:30, 33:36) nusileido Fynikso ekipai.

D. Sabonis šiame mače surinko jau eilinį, 17-ą šiame sezone, trigubą dublį, taip užfiksuodamas svarbų pasiekimą. Lietuvis tapo 11-uoju žaidėju NBA istorijoje, kuris savo sąskaitoje turi bent 50 trigubų dublių.

Puolėjas prieš Fynikso komandą pelnė 35 taškus (14/20 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

40 taškų į Fynikso krepšį sumetė De’Aaronas Foxas, tačiau to pergalei neužteko.

Kova dėl pergalės visose rungtynėse vyko itin intensyviai. Po pirmojo kėlinio vos vienu tašku priekyje buvo „Kings“ (39:38), o į ilgąją pertrauką Sakramento krepšininkai išsinešė tik trijų taškų persvarą (67:64).

Nors trečią kėlinį „Kings“ pradėjo spurtu 9:1 ir taip jau susikūrė apčiuopiamą 11 taškų persvarą (76:65), tačiau jos išlaikyti ilgai taip pat nepavyko.

Likus 3 min. iki lemiamo kėlinio po geresnės Fynikso krepšininkų atkarpos rezultatas ir vėl buvo lygus, o Devino Bookerio dvitaškis ketvirčio pabaigoje ir persvėrė rezultatą šeimininkų pusėn (92:94).

Ketvirtajame kėlinyje „Suns“ ir toliau ėmėsi didinti persvarą ir po beveik 4 minučių jau turėjo dviženklį atotrūkį (98:108).

Vėl lygybę mače atstatė keturi D. Sabonio taškai iš eilės (108:108). Likus minutei iki finalinės sirenos „Kings“ turėjo nedidelę persvarą, kurią dar labiau sumažino De’Aarono Foxo taškai (118:119).

Lemiamu momentu apmaudžiai prasižengė net trys „Kings“ žaidėjai ir „Suns“ turėjo progą susikurti penkių taškų pranašumą (123:128) likus vos 11 sekundžių. Rungtynių pabaigoje Sakramentui nepavyko susikurti progos ir mačą laimėjo šeimininkai – 125:130.

Į pergalę „Suns“ vedė dvigubą dublį pelnęs Kevinas Durantas (28 tašk., 11 atk. kam.), 25 taškus pridėjo D. Bookeris, o dar 23 – Ericas Gordonas.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 40 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 35 (18 atk. kam., 12 rez. perd.), Malikas Monkas 22 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10, Harrisonas Barnesas 9 (5 atk. kam.).

„Suns“: Kevinas Durantas 28 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Devinas Bookeris 25 (9 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Graysonas Allenas 19 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).