Milijonų vertės džiaugsmas: McGregoras perka naują prabangų namą

Nuo 2015 m. naujo būsto ieškojęs airis Conoras McGregoras pagaliau gali atsikvėpti. Vietos žiniasklaida praneša, kad airis pagaliau įsigijo naują namą, esantį už maždaug 25 km nuo sostinės Dublino.

13

Teigiama, kad C. McGregoras už naują būstą paklojo kiek daugiau nei 2 mln. eurų. Beje, šis namas iki tol priklausė buvusio Airijos ministro pirmininko Alberto Reynoldso sūnui Albertui jaunesniajam.

Naujajame C. McGregoro name įrengti 5 miegamieji ir 6 vonios kambariai, taip pat yra svetainė, valgomasis kambarys, virtuvė, treniruoklių salė ir žaidimų kambarys. Namas stovi visai netoli upės.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. McGregoras nusipirko naujus namus

Kol kas neaišku, kada išvysime C. McGregorą narve. UFC prezidentas Dana White‘as sprendimą žada paskelbti po Chabibo Nurmagomedovo ir Dustino Poirier kovos.

Jo teigimu, C. McGregoras gali sugrįžti 2019 m. pabaigoje arba 2020 m pradžioje.

„Jorge Masvidalis negaus kovos su Conoru. Jis jam per didelis. Conoras yra kovojęs 170 svarų kategorijoje ir turi „kiaušinius“, kad tai vėl padarytų, bet ta svorio kategorija šiuo metu jam netinkama, o Masvidalis turi užtektinai varžovų savo svorio kategorijoje. Manau, kad Conoro situacija bus aiškesnė po Chabibo kovos su Dustinu.

Tada lengvo svorio kategorijoje bus mažiau nežinomybės. Conoras negaus tos kovos laimėtojo, tiesiog tada bus lengviau organizuoti būsimas kovas. Manau, kad Conoras sugrįš 2019 m. pabaigoje arba 2020 m. pradžioje“, - teigė D. White‘as.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų