Italijos čempionate dar vieną pergalę įsirašė Milano „Inter“, kuri „Serie A“ lygoje dėka prieš pat finalinį rungtynių švilpuką pelnė įvartį ir 2:1 išvykoje palaužė „Udinese“ komandą.

Po pirmojo kėlinio „Inter“ turėjo vytis varžovus, kadangi jo pabaigoje įvartį pelnė Lazaras Samardzičius. Serbas atliko nestiprių smūgį link vartų, o nesusikalbėję vartininkas su gynėju leido jam įskrieti į vartus.

Po pertraukos „Inter“ prireikė vos dešimties minučių, kad rezultatas taptų lygiu. Į priešininkų vartus skriejo vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo Hakanas Calhanoglu.

Savo pergalę Milano klubas sugebėjo įtvirtinti penktąją pridėtą rungtynių minutę, kai vartininkas neturėjo vilčių prieš Davide‘o Frattesi smūgį.