Messina pratrūko – keiksmais išvijo „Bayern“ spaudos atstovą

Milano „AX Armani“ komanda rungtynėse su Miuncheno „Bayern“ pasiekė tvirtą pergalę 75:51, tačiau nepaisant to po susitikimo neišvengta emocijų.

Treneris Ettore Messina nerinko žodžių, kuriuos adresavo varžovams. Įprasta, kad Eurolygos spaudos konferencijose pirmiausiai kalba svečių komandos atstovai, tačiau „Bayern“ treneris Andrea Trinchieri stipriai vėlavo tai padaryti.

Kad būtų sutaupyta laiko, pirmasis kalbėti sėdo E.Messina, tačiau jis buvo pertrauktas „Bayern“ spaudos atstovo, kuris pareiškė, kad Miuncheno ekipa skuba, tad nori kuo greičiau sudalyvauti konferencijoje.

E.Messina į tai atrėžė: „Visada laukiu savo eilės, praėjo 20 minučių. Jei jums tai nepatinka – važiuokite namo. Saugios suknistos kelionės jums“.

Vėliau treneris paaiškino savo emocijas išsamiau vietos žiniasklaidai.

„Su visa derama pagarba, mes laimime, o po to turiu skaityti, kad tai nutiko per atsitiktinumą. Dabar laimėjome užtikrintai, už tai dėkoju komandai, bet ar neturiu teisės rengti spaudos konferenciją? Praėjo 20 minčių, spėjau nusiprausti, pasikalbėti su komanda, tad pamaniau, kad turiu teisę tai daryti“, – aiškino jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų