„Daimler“ valdybos pirmininkas Dieteris Zetsche pareiškė, jog vokiečių gamintojas svarstė apie pasitraukimą iš „Formulės-1“ prieš 2014 metų sezoną.

„Mercedes“ komanda šį sezoną dominuoja „Formulėje-1“ – ekipos lenktynininkai ne tik laimėjo pirmąsias šešias lenktynes, bet ir penkis kartus iš eilės užėmė pirmąją bei antrąją vietas. Tačiau šio sezono komandai galėjo ir nebūti.

„Tai turi būti apgalvotas verslo sprendimas ir, aišku, viso to motivacija yra reklama. Norime savo ženklą demonstruoti ten, kur yra pagrindinės verslo sritys – varikliai bei automobiliai, ir geriausia vieta tai daryti yra lenktynės. Vis dėlto turi pateisinti išlaidas ir peržiūrėti pasiektus rezultatus. Todėl turėjome apie tai diskutuoti,"- kalbėjo D. Zetsche.

„Valdyboje buvo ne vienas narys, kurie buvo prieš lenktynes, tačiau buvo ir tų, kurie palaikė šią idėją. Taigi turėjome apsvarstyti visus už ir prieš bei priimti sprendimą, naudingą kompanijai ir jos akcininkams. Pasiekėme sutarimą, kad esame kompanija, kuri investuoja į ilgalaikius projektus,"- teigė vokietis.

REKLAMA

Šiuo metu „Mercedes“ yra įsipareigojusi „Formulei-1“ iki 2020 metų ir, pasak D. Zetche, nori, kad sporto ateitis būtų ekologiškesnė.

„Siekis – taupyti degalus, būti efektyviems bei tuo pačiu gerai pasirodyti, tai yra tas, ką darome su kasdieniais automobiliais naudodami tuos pačius komponentus. Todėl tai suteikia daugiau prasmės naujoms taisyklėms."


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų