Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie MMA karjeros pabaigą pranešęs airis Conoras McGregoras rimtai veda derybas dėl bokso kovos su legendiniu filipiniečiu Manny Pacquiao.

Apie MMA karjeros pabaigą pranešęs airis Conoras McGregoras rimtai veda derybas dėl bokso kovos su legendiniu filipiniečiu Manny Pacquiao.

REKLAMA

Kaip penktadienį ESPN sakė C.McGregoro ir M.Pacquiao vadybininkas Audie Attaras, kova dar nėra patvirtinta.

Penktadienio popietę pats C.McGregoras socialiniame tinkle „Twitter“ sakė, kad „boksuosis su M.Pacquiao Artimuosiuose Rytuose“.

Kaip sakė A.Attaras, C.McGregoro ir M.Pacquiao dvikova įvyktų gruodžio pabaigoje arba sausio pradžioje, o Artimieji Rytai yra viena iš nedaugelio vietų, kurioje galėtų būti surengta dvikova.

Neseniai A.Attaras ESPN sakė, kad kalbėjosi su UFC dėl C.McGregoro ateities, o kova su M.Pacquiao buvo viena iš aptartų temų. A.Attaras teigė, kad UFC palaimino šią idėją.

2017 m. UFC, kartu su „Mayweather Promotions“, „Showtime“ ir „McGregor Sports & Enternainment“ surengė C.McGregoro bokso kovą su Floydu Mayweatheriu, o ta kova tapo viena iš daugiausiai uždirbusių kovų sporto istorijoje.

REKLAMA

A.Attaras atskleidė, kad C.McGregoras po dvikovos su M.Pacquiao galvoja sugrįžti į UFC ir tai įvyktų 2021 metais.

Pats C.McGregoras penktadienio vakarą parašė ne vieną įrašą apie galimą kovą su M.Pacquiao, taip pat kalbėjo, kad jam buvo sunku rasti varžovą pirmoje 2020 m. pusėje.

„Prieš COVID ir prieš pasitraukimą“, – rašė C.McGregoras. – Niekada neatsisakiau kovoti prieš Tony Fergusoną. Prieš keletą mėnesių (vasario pradžioje) pasakiau, kad man neįdomu būti atsarginiu variantu nuolatinių kovotojų, kurie iškrenta iš kovos. Aš pranešiau savo paties tvarkaraštį. Labai stengiausi dėl šio sezono. Keletas varžovų, keletas pasiūlytų datų. Tada, kai pasirodė COVID, buvo kalbama, kad turėčiau vėl sulaukti sirgalių. Aš pasitraukiau nuo tos situacijos ir laukiau pakankamai ilgai. Bet kokiu atveju, aš boksuosiuosi su M.Pacquiao Artimuosiuose Rytuose“, – rašė C.McGregoras.

REKLAMA
REKLAMA

C.McGregoras užsiminė ir apie norą kovoti su 38-erių metų Diego Sanchezo.

„Diego Sanchezui: mačiau tavo naujausią komentarą apie tavo paskutinę kovą ir aš ten būsiu! Po to, kai tu kovojai prieš Pereira, aš ruošiausi kovoti prieš tave Dubline. Tai buvo dar vasarį, kai dirbau ties savo sezono tvarkaraščiu ir prieš virusą. Sėkmės šį savaitgalį!“, – rašė C.McGregoras.

C.McGregoras taip pat pasidalino susirašinėjimu su UFC prezidentu D.White'u, kuriame užfiksuota, kaip pastarasis teigė, jog prarastų licenciją, jeigu suorganizuotų C.McGregoro ir D.Sanchezo dvikovą. Pats C.McGregoras tuo metu D.White'ui užsiminė apie norą kovoti su J.Gaethje bei pabrėžė, kad nenori būti kovotojas „pagal iškvietimą“.

D.Sanchezas „UFC 253“ turnyre susikaus su Jake‘u Matthewsu, o dar prieš šią kovą jis pats pasakė, kad jis karjerą norėtų pabaigti kovodamas su C.McGregoru ir tai būtų ideali pabaiga.

„Maon tikslas yra keturios paskutinės kovos UFC, kurias pabaigčiau stipriai ir sveikai“, – sakė D.Sanchezas. – Aš ieškau legendinių kovų: sugrįžta Nickas Diazas, taip pat būtų daug gerų kovų, kurios būtų įdomios sirgaliams. C.McGregoras būtų ta ketvirtoji kova. Įsivaizduoju, kad dominuočiau ateinančiose trijose kovose ir pabaigčiau karjerą kovodamas su C.McGregoru. Tokia mano svajonė ir mano vizija. Kol kursiu savo legendą, o jis darys tai, ką daro, aš lauksiu, galbūt jis kelio pabaigoje norės tai padaryti“.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų