Maskvoje siautėję Rusijos futbolininkai siunčiami už grotų

Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo puolėjas Aleksandras Kokorinas ir „Krasnodar“ ekipos saugas Pavelas Mamajevas siunčiami už grotų.

Trečiadienį Maskvos teisme abu futbolininkai galiausiai išgirdo teismo sprendimą.

Teisėjo paskelbtame nuosprendyje pranešama, kad P. Mamajevui skirta 1 metų ir penkių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kartu su juo nusižengusiam A. Kokorinui – 1 metų ir šešių mėnesių.

Abu vyrai paskirtą nuobaudą atliks bendrojo režimo kolonijoje.

Primename, kad Rusijos rinktinės futbolininkai buvo sulaikyti 2018-ųjų metų spalį, kai sukėlė muštynes vienoje iš Maskvos kavinių.

Galiausiai paaiškėjo, kad tą pačiai dieną futbolininkai dar spėjo sumušti ir vairuotoją, o vaizdo kamerų įrašai byloja, kad išėję iš striptizo klubo jie pradėjo niokoti aikštelėje stovėjusius automobilius.

Kaip paaiškėjo vėliau, vienas iš automobilių priklausė televizijos vedėjai Olgai Ušakovai.

Incidento metu transporto priemonėje sėdėjo vairuotojas, kuris bandė sudrausminti futbolininkus, tačiau netrukus buvo sumuštas sportininkų.

Liūdnai pagarėję sportininkai prieš tai siautėjo vienoje iš kavinių, kur sumušė niekuo dėtą klientą. Vėliau paaiškėjo, kad futbolininkai pakėlė ranką prieš aukšto rango Maskvos pareigūną.

Be to, nuo šių Rusijos rinktinės žaidėjų nukentėjo Rusijos ūkio ir prekybos ministerijos automobilių ir geležinkelių vystymosi departamento vadovas Denisas Pakas.

Abu šie futbolininkai gynė Rusijos garbę 2016-ųjų metų Europos futbolo čempionate.

Tada rusai baigė pasirodymą dar grupių etapo varžybose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų