Marcelo Nicola: nusipelnėme laimėti bent keletą rungtynių

Vilniaus „Lietuvos rytas” pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ LKL finalo seriją 0-4 ir per sezono uždarymo šventę pasidabins sidabro medaliais. Vilniečių treneris Marcelo Nicola po paskutinio pralaimėjimo neslėpė apmaudo.

26

„Visų pirma sveikinu „Žalgirį“ tapus čempionais. Jie nusipelnė šio titulo ir žaidė geriau šiuos keturis mačus. Rungtynės ir serija mums buvo sunki, nes nė karto per šiuos keturis mačus nežaidėme gerai visas 40 minučių. Šiandien gerai sužaidėme pusę rungtynių, kituose mačuose gerai atrodydavome tik 10 minučių. Norint laimėti finalą privalai būti gerai pasiruošęs psichologiškai ir tikėti. Mes stengėmės, bet darėme per daug klaidų ir suteikėme per daug dovanų „Žalgiriui“.

Pralaimėjome paskutinį reguliariojo sezono mačą Kaune ir atidavėme varžovams namų aikštės pranašumą. Viską lemia smulkios detalės, pralaimėjome per pratęsimą trečiose rungtynėse, pirmame mače pirmavome likus pusantros minutės. Varžovai priimdavo geresnius sprendimus nei mes. „Žalgiris“ nuolat pirmaudavo, o mes nesugebėjome jo pavyti. Turi būti išalkęs ir kietai kovoti norėdamas laimėti. Esu liūdnas, nes mano auklėtiniai visą sezoną dirbo sunkiai. Patekome į finalą, tai geras pasiekimas, bet jį pralaimėti yra labai liūdną, juk nelaimėjome nei vieno mačo, nors daugelyje iš jų turėjome šansų. „Žalgiris“ yra puiki Eurolygos komanda, žinanti kaip žaisti kietą krepšinį. Apgailėstauju mūsų neišnaudotomis galimybėmis”, – kalbėjo M.Nicola.

REKLAMA

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Žalgiris“ – Lietuvos čempionas

– Kodėl beveik nežaidė Antanas Kavaliauskas?

– Kavaliauskas buvo traumuotas, jis susižeidė pėdą vakarykštėje treniruotėje.

– Treneri, ar norėtumėte likti „Lietuvos ryte“?

– Norėčiau likti, bet apie tai negalvoju, nes esu piktas ir liūdnas dėl to, kas įvyko. Tikėjau komanda, dirbome sunkiai. Šie vaikinai yra puikūs ir darbštūs. Mes nebuvome verti pralaimėti 0-4. Žinoma, „Žalgiris“ buvo geresnė komanda, bet tikrai nusipelnėme laimėti bent kelis mačus. Mano auklėtiniai yra sunkiai dirbantys kariai. A.Kavaliauskas, K.Lavrinovičius žaidė susižeidę, M.Lukauskis turėjo problemų su riešu, o jie yra veteranai. Problemų su čiurna turėjo A.Juškevičius, tačiau visi žaidė ir dirbo treniruotėse. Man dar liūdniau pralaimėti, kai matau gerus, sunkiai dirbančius profesionalus, kurie atiduoda visą širdį ir kūną žaidimui. Toks yra krepšinis, kažkas turi pralaimėti, kai nesipanaudoji progomis, varžovai baudžia.

– Kokių permainų reikėtų „Lietuvos ryto“ komandai?

– Nekalbėsiu apie tai, nes nežinau, ar būsiu komandoje toliau. Dabar man reikia pailsėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų