„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Luke‘as Thomas 10-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Caglaris Soyuncu 66-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Leicester City“ naudai 2:1.

„Man Utd“ po šių rungtynių su 70 taškų išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Leicester City“ futbolininkai su 66 išlieka treti.

Taip pat, po šių rungtynių oficialiai galima teigti, kad šių metų „Premier“ lygos nugalėtojas – „Manchester City“. To pačio miesto komandos kluptelėjimas leido Josepo Guardiolos auklėtiniams dar likus trims mačams džiaugtis titulu.