5
„Manchester United“ – „Omonia“  (nuotr. SCANPIX)

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse 1:0 nugalėjo „Omonia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

5

Marcusas Rashfordas 2-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Francisas Uzoho meistriškai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandesas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Casemiro 32-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Fredas 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Casemiro 45-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

M.Rashfordas 59-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį šiame susitikime, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Jadono Sancho perdavimo sulaukęs B.Fernandesas 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Scottas McTominay‘us 93-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į kairįjį vartų kampą ir išplėšė „Man Utd“ pergalę rezultatu 1:0. Pastarasis tapo pirmuoju po keitimo pasirodžiusiu žaidėju, kuris 90-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį „Man Utd“ komandai Europos turnyre po Ole Gunnaro Solskjaero pelnyto įvarčio UEFA Čempionų lygos 1999 m. vykusiame finale.

„Raudonieji velniai“ šiame susitikime iš viso atliko net 33 smūgius, 12 smūgių į vartų plotą. Kai tuo tarpu „Omonia“ iš viso smūgiavo vos 4 kartus (1 į vartų plotą).

„Real Sociedad“ po ketverių sužaistų rungtynių su 12 taškų išlieka E grupės viršūnėje. „Man Utd“ su 9 taškais žengia antras, „Šeriff“ su 3 taškais – trečias, o „Omonia“ su 0 – paskutinis, ketvirtas.