omonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omonia“.

„Man United" tik 93-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Omonia"

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse 1:0 nugalėjo „Omonia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Marcusas Rashfordas 2-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Francisas Uzoho meistriškai atrėmė kamuolį. Bruno Fernandesas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-10-14

Europos lyga: „Man United“ su Ronaldo pasiekė pergalę

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse svečiuose 3:2 nugalėjo „Omonia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Cristiano Ronaldo 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Fabiano meistriškai atrėmė kamuolį. Bruno Fernandeso 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2022-10-06

„Pieno žvaigždžių“ gretas papildė kanadietis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių komanda pasipildė naujoku – klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su kanadiečiu Jahennsu Manigatu. 26 metų 186 cm ūgio gynėjas šį sezoną pradėjo Gyseno „46ers“ komandoje, tačiau turėjo galimybę šią ekipą palikti ir ja pasinaudojo.
2018-01-20

„Sūduvoje“ – patyręs puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką. Juo tapo 30 metų puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius, per savo karjerą, be gimtosios šalies pirmenybių, rungtyniavęs Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Australijos ir Turkijos čempionatuose. 30-metis dešiniakojis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 15-mečių iki 21 metų – Kroatijos rinktines, o profesionalo karjerą 2004 metais pradėjo gimtinės „Osijek“ klube.
2017-09-25

Kipras: rungtynių metu sirgalius metė sprogmenį į ant žemės gulintį žaidėją

Praėjusį sekmadienį vykusiose Kipro čempionato „Anorthosis“ rungtynėse prieš Nikosijos „Omonia“ buvo užfiksuotas kraupus epizodas. „Anorthosis“ žaidėjui klubo medikai teikė pagalbą, kai netikėtai iš tribūnų atskriejo sprogmuo. Sprogimas apkurtino šalia buvusius futbolininkus ir medikus, tačiau laimei nukentėjusių nebuvo. Lieka neaišku, ar sprogmenį metęs sirgalius buvo pagautas.
2012-10-22

„Ekrano“ puolėjas S. Ademolu: „Baku“ juodaodžiai atrodė kvailai

UEFA Čempionų lygos turnyras Panevėžio „Ekranui“ – baigtas. Komandos legionierius Stephenas Ademolu dėl tokio scenarijaus apmaudo neslepia, tačiau tikina, kad sezonas dar nesibaigė ir dabar svarbiausia užduotis – apginti čempionų titulą Lietuvoje. Kartu su komandos draugais S. Ademolu į Panevėžį grįžo šiandien. Ne pačios geriausios nuotaikos legionierių iš Kanados pakalbinome lipantį iš autobuso: – Stephenai, kaip vertini „Ekrano“ pasirodymą UEFA Čempionų lygos turnyre? – Labai apmaudu.
2009-07-23

Šiandien „Ekranas“ su „Baku“ žais va bank

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai šiandien 18 val. svečiuose žais atsakomąją UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo dvikovą su Azerbaidžano „Baku“. Pirmais mačas Panevėžyje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Tokia pirmojo susitikimo baigtis palankesnė „Baku“ ekipai. Norintiems patekti į kitą etapą Azerbaidžano čempionams savame stadione pakaktų net ir nulinių lygiųjų.
2009-07-21

„Ekranas“ pradeda savo odisėją UEFA Čempionų lygoje

Lietuvos čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai jau šiandien pradeda kovą UEFA Čempionų lygos atrankoje. Mūsiškių varžovas – stipriausias Azerbaidžano klubas „Baku“, o dvikova Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione prasidės 21 val. Kupini optimizmo „Baku“ – gana jaunas futbolo klubas.
2009-07-14

„Ekranas“ sužaidė lygiosiomis su Kipro klubu

Europos futbolo klubų Čempionų lygos atrankos varžyboms besirengiantis Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse išvykoje antradienį sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Kipro vicečempione Nikosijos „Omonia“ komanda, skelbiama „Ekrano“ interneto svetainėje. Jau antrąją minutę Panevėžio ekipą į priekį išvedė Dušanas Matovičius, tačiau 60-ąją min.
2009-07-08

Ruoštis Čempionų lygai „Ekranas“ vyksta į Kiprą

Sekmadienį ruoštis UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniam etapui Panevėžio „Ekrano“ komanda išvyksta į Kiprą. Trijų dienų stovykloje Lietuvos čempionai draugiškose rungtynėse išmėgins jėgas su Kipro vicečempionais Nikosijos AC „Omonia“. Nikosijos AC „Omonia“ - Kipro sostinės sporto klubas, istoriją skaičiuojantis nuo 1948 metų. Per 60 metų AC „Omonia“ Kipro futbolo čempionatą laimėjo 19 kartų, 12 kartų laimėjo Kipro taurę, 14 – supertaurę.