Malagos "Unicaja" su Mindaugu Kuzminsku Eurolygos krepšinio turnyre rungtyniauja pergalingai

Trečią pergalę iš eilės prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre iškovojo antrąją vietą šešių komandų D grupės turnyre užimantis Malagos "Unicaja" klubas su Mindaugu Kuzminsku, penktadienį namuose 81:69 (16:20, 28:17, 20:16, 17:16) įveikęs į ketvirtąją poziciją nukritusius Stambulo Stambulo "Darussafaka Doguš" (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 4 (2 - puolime) kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dusyk suklydo ir prasižengė. Per nepilnas 20 žaidimo minučių (19:39) M. Kuzminskas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo abu baudų metimus.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Edwinas Jacksonas, 11 - Willas Thomasas, po 10 - Richardas Hendrixas bei Franas Vazquezas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Semihas Erdenas (17 tšk.), Jamonas Gordonas (12 tšk.), Luke'as Harangody'us (11 tšk.) ir Milko Bjelica (10 taškų).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Maskvos CSKA (Rusija) 3 0 290:224 2. Malagos "Unicaja" (Ispanija) 3 0 250:222 3. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 1 2 234:235 4. Stambulo "Darussafaka Doguš" (Turkija) 1 2 228:241 5. Tel Avivo "Maccabi FOX" (Izraelis) 1 2 230:256 6. Sasario "Dinamo Banco di Sardegna" (Italija) 0 3 215:269 Kitose grupėse penktadienį įvykusių ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro trečiojo turo rungtynių rezultatai:

A grupė -

Miuncheno "Bayern" - Strasbūro SIG 76:61 Nijat Džedovič 22 tšk. Vladimir Golubovič 22 Duško Savanovič 18 Louis Campbell 11 K.C. Rivers 8 Jeremy Leloup 8 A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 2 1 235:192 2. Miuncheno "Bayern" (Vokietija) 2 1 212:195 3. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 2 1 221:224 4. Madrido "Real" (Ispanija) 1 2 234:232 5. Strasbūro SIG (Prancūzija) 1 2 211:227 6. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 1 2 205:248 B grupė -

Milano "EA7 Armani Emporio" - Pirėjo "Olympiacos" 66:71 (23:20, 14:19, 17:13, 12:19) Alessandro Gentile 24 Patric Young 18 Krunoslav Simon 11 Georgios Printezis 16 Milan Mačvan 9 Vassilis Spanoulis 14 B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 2 1 279:238 2. Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) 2 1 253:231 3. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 2 1 236:223 4. Zagrebo "Cedevita" (Kroatija) 1 2 222:235 5. Milano "EA7 Armani Emporio" (Italija) 1 2 217:236 6. Limožo CSP (Prancūzija) 1 2 232:276 C grupė -

REKLAMA

Zelionos Guros "Stelmet" - Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" 75:83 (15:13, 23:27, 19:19, 18:24) Vlad Moldoveanu 16 Malcolm Delaney 26 Dee Bost 16 Victor Claver 13 Mateusz Ponitka 9 Ryan Broekhoff 12 C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų