M. Schumacherio būklė – jau ne kritinė?

Po sunkios galvos traumos gydomo Michaelio Schumacherio vadybininkė Sabine Kehm penktadienį išplatino pranešimą žurnalistams, kuriame vokiečio būklę apibūdino kaip stabilią, šalia nepaminėdama, kad ji vis dar kritinė.

Kartu svarbu pabrėžti, kad legendinio sportininko atstovė nekonstatavo, kad septyniskart F-1 čempiono būklė tikrai pagerėjo, jos žinutė vertinama teigiamai, nes anksčiau piloto situacija buvo vertinama kaip stabili, bet kritinė.

„Michaelio šeima yra labai patenkinta ir tikra Michaelio gydančių medikų darbu ir visiškai jais pasitiki. Michaelio būklė vis dar vertinama kaip stabili“, – rašoma pranešime.

„Bet kokia informacija apie Michaelio sveikatą, pateikiama ne jį gydančių medikų arba žiniasklaidos turi būti laikoma grynomis spekuliacijomis“, – kartojama jame.

M. Schumacheris galvos traumą patyrė beveik prieš tris savaites – slidinėdamas kalnuose netoli Grenoblio Prancūzijoje – ir visą tą laiką praleido gulėdamas komoje. Paskutinį kartą gydytojai apie jo būklę kalbėjo sausio 6 d., kai ši buvo vertinama kaip stabili, bet kritinė. Vėliau sportininko šeima paprašė žurnalistus palikti ją ramybėje.


Rašyti komentarą...
P
Prasau
2014-01-18 14:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duok Dieve Jam Sveikatos....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų