0

Sunkią pergalę antrosiose Eurolygos C grupės rungtynėse iškovojo Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ ekipa, savų sirgalių akivaizdoje 85:78 (14:18, 22:21, 27:13, 22:16) pranokusi Milano „Emporio Armani“ klubą.

„Real“ krepšininkams tai buvo antroji pergalė per dvejas rungtynes. Italai suklupo pirmą kartą.

„Emporio Armani“ likus 5 minutės dar buvo priekyje (72:71), tačiau po dviejų iš eilės M.Pociaus rezultatyvių perdavimų bei dviejų tikslių lietuvio baudos metimų šeimininkai susigrąžino trapią persvarą - 78:74. Netrukus savo žodį tarė Rudy Fernandezas, o po trijų realizuotų Jaycee Carrollo baudų (83:76) italai kapituliavo.

M.Pocius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo bei prasižengė po 2 kartus ir surinko 15 naudingumo balų. Už gynėją naudingiau žaidė tik du „Real“ krepšininkai.

„Real“: J.Carrollas 21, R.Fernandezas 17, Sergio Llulas 13, M.Pocius 11, Mirza Begičius 9 (7 atk. kam.).

„Emporio Armani“: Drew Nicholas 24, Malikas Hairstonas 18, Danilo Gallinari 12, Stefano Mancinelli 7.