„Pirmoje rungtynių pusėje prastokai gynėmės“, – po pralaimėtų kontrolinių rungtynių Slovėnijoje kalbėjo Marijonas Petravičius. 15 taškų pelnęs Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas rinktinės fotografui Tomui Tumalovičiui (krepsiniosirdis.lt) tvirtino, kad su jauduliu reikia tvarkytis, nes taip bus prieš kiekvienas rungtynes.

– Kaip vertini savo žaidimą?

– Čia nelabai svarbu, kaip pačiam sekėsi. Pralaimėjome rungtynes dideliu taškų skirtumu, tai daug dar reikia dirbti.

– O kaip teisėjavimas?

– Nereikia daug tikėtis iš to, kai atvyksti žaisti į svečius.

– Paskutinius du kėlinius komanda laimėjo, vadinasi, galime susikaupti?

– Galime susikaupti. Geriau gynėmės, kovojome dėl kamuolių, gal kažkiek nepataikėme, tačiau gynybą antroje dvikovos dalyje tikrai pagerinome.

– Slovėnams tai idealios rungtynės?

– Nežinau, ar tai idealios, bet tikrai neblogai pataikė ir pradžioje geriau žaidė nei mes.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimo Europos čempionatui cikle patyrė dar vieną pralaimėjimą. Lietuviai Liublianoje 66:80 (12:26, 21:26, 13:10, 20:18) nusileido šeimininkams slovėnams. Rinktinės gretose mače buvo 11 krepšininkų, kadangi į Slovėnija neatvyko Mantas Kalnietis ir broliai Lavrinovičiai.

Lietuvos rinktinė iš aštuonerių kontrolinių rungtynių pralaimėjo penkerias. Paskutines draugiškas rungtynes lietuviai žais šeštadienį 19 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje su Gruzijos komanda.

TAIP PAT SKAITYKITE: K. Kemzūra: pralaimėjimas Slovėnijoje – rimtas signalas (APKLAUSA) (video)


Rašyti komentarą...
K
KOMANDAI
2011-08-25 15:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
ROBERTUI, ŠARŪNUI, RIMANTUI, SIMUI, MARIJONUI, MANTUI, JONUI, PAULIUI, DARIUI, TOMUI, MINDAUGUI, MARTYNUI IR BROLIAMS
Nekreipkit dėmesio į pesimistus ir panikuotojus! JŪS buvot ir būsit GERIAUSI ir visai nesvarbu laimėsit šiam čiampe ką nors ar nieko neišlošit!!!

Mano patarimas visai komandai - "Žudykit visus šypsodamiesi!". Ta prasme, kad labai jau JŪSŲ rimti veidai - suprantu susikaupimas ir t.t., bet vietoj išverstų akių į teisėją ar akmeninio veido įžaidžiant ar praradus kamuolį - gal geriau šypsena? Pradžiai, kad ir dirbtina, bet tai pozityviai JUS užprogramuos. Treneriams tai irgi galioja. Žinau, kad rūbinėje juokaujat, bet varžybų metu visi kaip akmeniniai, taigi vakar su slovėnais tokių "grybų pripjovėt" ir nei vienas iš to nepažvengėt. ROBERTAI, vyk mintis apie širdies skausmą! Suprantu Tavo būseną po taip "prapiltų" rungtynių, nes ir pats gyvenime ne kartą panašiai esu prapylęs, kai būdavau "visas rimtas ir susikaupęs, akmeniniu veidu". Bet jeigu tik po pralaimėjimo užkraudavau širdį (ta prasme -pergyvendavau), tai prisikelt kitam mūšiui užtrukdavo dvigubai ilgiau. Tad - neimkit į širdį, geriau pasijuokit iš tų rungtynių ir "pripjautų grybų".
JŪS buvot, esat ir būsit mums GERIAUSI!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų