Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai arti to, kuo nesidžiaugė 14 metų. Trečiose Graikijos krepšinio lygos finalo serijos rungtynėse Martyno Gecevičiaus komanda namuose 84:72 užtikrintai įveikė Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas - 2:1 „Olympiacos“ naudai. Jei Pirėjo klubas laimės dar bent vieną kartą, „raudonieji“ po ilgos pertraukos taps šalies čempionais.

Jau pirmoje mačo dalyje beviltiškai atrodę „Panathinaikos“ krepšininkai turėjo net 18 taškų deficitą (35:53), bet Željko Obradovičiaus auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir trečiojo kėlinuko pabaigoje priartėjo iki 49:57. Vis dėlto, kai jau atrodė, kad „Panathinaikos“ gali perlaužti rungtynių eigą, „Olympiacos“ „smeigė“ tris tritaškius iš eilės ir pasiuntė varžovus į rimtą nokdauną (66:49), po kurio „žalieji“ nebeatsikėlė.

M.Gecevičius nugalėtojams per 7 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit.) ir kartą prasižengė.

Š.Jasikevičius aikštėje praleido 19 minučių, surinko 6 taškus (2/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 4 ir prasižengė 2 sykius.

„Olympiacos“: Giorgos Printezis 16, Vassilis Spanoulis 15, Marko Kešeljis 10.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis (5 kl.) ir Mike'as Batiste'as po 12.