„Milan“ klubo puolėjas Mario Balotelli atsivėrė „Vanity Fair“ žurnalui ir pareiškė, kad yra labai įsimylėjęs savo naują draugę Fanny Neguesha. Futbolininkas atskleidė ne tik kaip susipažino su šia žavia mergina, puolėjas prakalbo ir apie išsiskyrimą su Raffaella Fico, kuri gruodžio 5 dieną pagimdė futbolininko dukrytę Pia.

„Ar aš esu įsimylėjęs? Taip, bet aš nemėgstu apie tai kalbėti. Aš esu drovus. Fanny yra ryžtinga, pasitikinti savimi ir dosni. Per trumpą laiką ji sinchronizavo su manimi. Su tokiu žmogumi aš galėčiau praleisti visą savo gyvenimą“, - kalbėjo M.Balotelli.

„Fanny dėka aš suradau balansą, kurio man reikia darbo metu. Mūsų santykius ji stato į pirmą vietą, todėl tarp mūsų nėra jokių barnių ar kitų trukdžių“, - tęsė italas.

„Su manimi nėra lengva būti, kadangi privataus gyvenimo aš beveik turiu atsisakyti. Aš visada traukiamas į viešumą. Aš neturiu „Facebook“ ar „Twitter“, nes kiekvienas mano žodis gali būti paverstas į neigiamus dalykus“, - toliau kalbėjo M.Balotelli, kuris su modeliu Fanny susipažino prieš šešis mėnesius.

„Mes susitikome Briuselyje ir vienas mano draugas man pasakė: „Ši mergina tau puikiai tinka“. Su ja aš bandžiau susisiekti per atstumą. Skambinau jai ir rašiau žinutes iš Mančesterio, bet tai neišdegė. Taigi tada aš įsėdau į lėktuvą ir nuskridau su ja susitikti. Mes praleidome visą dieną, kuri užsibaigė mano viešbutyje. Mes tik šnekėjomės. Ji atvyko su savo drauge ir aš buvau su savo draugu. Keturiems buvo daug lengviau pralaužti ledus“, - savo meilės istoriją pasakojo skandalingasis italas.

REKLAMA

Gyvenimo laimę atradusį M.Balotelli vis dar persekioja jo buvusios draugės Raffaelllos Fico duodami interviu, kuriuose ji teigia, kad M.Balotelli dar nebuvo atvykęs pamatyti savo dukros Pia.

„Aš nekalbėsiu apie tai, kas manęs daugiau nedomina. Aš daugiau nesu jos gyvenimo dalis. Jei ką norėsiu jai pasakyti, tą padarysiu asmeniškai. Žinoma, kad aš galvoju apie savo vaiką. Žinodami mano gyvenimo istoriją, jūs galvojate, kad ją palikčiau be tėvo? Jei taip iki šiol buvo, tai tikrai ne dėl mano kaltės. Aš nesu bjaurus žmogus, tiesa sakant, aš esu naivus ir geraširdis“, - toliau kalbėjo M.Balotelli.

„Aš noriu susipažinti su Pia ir tikrai tikiuosi, kad ji yra mano duktė. Tikrai neketinu bėgti nuo to. Būčiau labai laimingas, jei ji tikrai būtų mano kūnas ir kraujas. Tačiau aš prašau gerbti šią situaciją, nes ji tikrai nėra tokia paprasta kaip atrodo. Šiuo metu yra sprendžiami sudėtingi teisiniai klausimai, kuriuos būtina išspręsti dėl visų gėrovės ir to nereikia aptarinėti per interviu“, - užbaigė „Milan“ klubo puolėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų